Мультитул NexTool 3 в 1 NE20021 Black

Ніж моделі NexTool 3 в 1 NE20021 - являє собою мультифункціональний інструмент для повсякденного застосування. За рахунок своїх компактних габаритів особливо зручний в туризмі. Складний виріб можна помістити в кишеню і носити з собою, використовуючи в міру необхідності, коли це потрібно. В одному пристосуванні об'єднані три функції: ножа, викрутки і відкривачки для пляшок. Такі інструменти допоможуть користувачеві в типових побутових завданнях, з якими він стикається як вдома, так і, наприклад, під час відпочинку.
Ніж прямого заточування, форма клинка - drop point. Це один з найбільш популярних профілів клинка на сьогоднішній момент. Форма універсальна, однаково ефективна як для нарізування, так і наколювання. Такий вид особливо зручний під час виконання завдань мисливцем в польових умовах.
З різними операціями на практиці ніж впорається досить добре. Він відмінно стругає деревину, зрізає шкірку яблука, їм можна підточити олівець або розрізати аркуш паперу. У складі леза – сталь марки 7cr17mov, високоякісний сплав, аналогом якої є сталь 440А. легуючий ванадій (0,04%) покращує властивості, роблячи цю сталь більш міцною.
Утримувати інструмент зручно, він ергономічний і простий в застосуванні. Всі складові частини міцні і надійні, і використовувати такий мультитул буде безпечно. Легко розкладається, компактно складається. Практичний чорний колір. Рукоять зроблена з таких матеріалів, як: скловолокно, вуглецеве волокно, епоксидна смола. Це зносостійкі і міцні компоненти. Мультифункціональний інструмент розрахований на тривалий термін застосування. Рукоять має виїмку для більш комфортного захоплення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NexTool |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Складной |
| Назначение | Туризм |
| Материал лезвия | 7Cr17Mov |
| Материал рукоятки | Углеродное волокно |
| Длина рукоятки | 123.5 мм |
| Длина ножа | 99.05 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 12.4 см |
| Вес ножа | 176 г |
| Особенности | Открывалка для бутылок |
| Цвет | Черный |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Состояние | Новое |
| Материал чехла | Нейлон |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 99.05 мм |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 215 г |
- Цена: 1 640 ₴








