Нiж Adimanti by Ganzo (Skimen design), карбон

Модель Skimen - творіння майстра з ремонту ножів Руслана Скімена. Це перший ніж з дизайнерської серії Adimanti, що втілює в собі зручність, логіку, респектабельність. Бренд Ganzo вже давно і міцно закріпився на ринку з репутацією виробника недорогих і якісних ножів. Даний модель продовжує тенденцію, що склалася, і відповідає загальним принципам продукції бренду.
Складаний ніж відомої торгової марки Ganzo підійде активним людям, хто часто вибирається відпочивати на природу. Дана модель годиться для туристичних походів, полювання, риболовлі, кемпінгу, крім того, ви можете використовувати її вдома при необхідності. Форма леза вельми вдала для наколювання і розрізання. Дуже популярний тип клинка, а саме, drop-point, серед людей, що займаються туризмом.
В основі ножа - надміцна, зносостійка сталь марки D2. Захищений від корозії металевий сплав демонструє високі показники твердості. Значення твердості у ножа - близько 60 одиниць за шкалою Роквелла, що дуже добре для даного виду продукції. Тип заточування – прямий. Довжина клинка становить вісім з половиною сантиметрів, товщина - три з половиною міліметра. Модель складна, лезо витягується за допомогою зручного замку Flipper. Skimen надійним чином захищений від випадкового відкриття або закриття. Він безпечний в застосуванні, і має просту конструкцію. Загальна довжина виробу всього 20,5 сантиметра. Такі компактні габарити дають перевагу ножу для застосування кожен день. Його можна запросто покласти в сумку або кишеню, і застосовувати за необхідності, модель завжди під рукою.
Ручка виробу виконана з вуглецевого волокна. Подібний матеріал відрізняється високою силою натягу, малою питомою вагою, низьким коефіцієнтом температурного розширення і хімічною інертністю. Вуглецеве волокно характеризується високою стійкістю до дії температур, міцністю і жорсткістю. Рукоять ножа володіє спеціальною виїмкою, що робить її зручною для захоплення. Ніж щільно лягає в долоню, не зміщується і не вислизає під час застосування. Колір рукояті - карбон.
Вага Skimen-CF становить всього лише 120 грам. Легкий і компактний ніж. Для зручного носіння ви можете прикріпити його до кишені або до поясу, для цього передбачили спеціальну металеву кліпсу. Гідність таких моделей полягає в тому, що їх можна використовувати в будь-якій ситуації, оскільки вони завжди поруч.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Складной |
| Назначение | Туризм |
| Материал лезвия | D2 |
| Твердость режущего лезвия | 60 HRC |
| Материал рукоятки | G10 |
| Длина рукоятки | 120 мм |
| Длина ножа | 85 мм |
| Длина в сложенном состоянии | 12 см |
| Вес ножа | 120 г |
| Особенности | Флипер |
| Цвет | Черный |
| Заточка лезвия | Односторонняя |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 85 мм |
| Толщина лезвия | 3.5 мм |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 120 г |
- Цена: 1 990 ₴





