Фляга Stanley Wide Mouth Flask 8 oz. Mossy Oak
вверхвниз
-10%
6 дней
1 499 ₴
1 349,10 ₴
- В наличии 2 ед.
- Код: 10-00837-241
+380 (93) 125-33-99
с 11.00 до 20.00возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Після довгого дня, проведеного у вашій мисливській кабаці або рибальському човні, настав час розігрітися. Stanley and Mossy Oak® покрили вас «Camo Flask» у класичних принтах Mossy Oak® і Blaze Orange. Виготовлена із міцної нержавіючої сталі, портативний розмір призначений для зберігання в рюкзаку чи кишені, а широкий отвір полегшує наповнення. Воронка не потрібна. І останнє, але не менш важливе, є обмеження, яке можна ніколи не втрачати.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | США |
| Назначение фляги | Для алкогольных напитков |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип горловины | Узкая |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Объем | 0.23 л |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 17 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глубина | 25 мм |
| Высота | 165 мм |
| Вес | 159 г |
| Комплектация | |
| Чехол | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 349,10 ₴




