Термопляшка Contigo Ashland Chill 590 мл Scuba
-10%
1 779 ₴
1 601,10 ₴
- В наличии 1 ед.
- Код: 2127883
Термопляшка Contigo Ashland Chill 590 мл - має ефектний дизайн, ергономічні форми та функціональність.
Незамінний супутник у поїздках, на тренуванні, тривалих прогулянках, у походах, а також стане знахідкою для тих, хто стежитиме за своїм водним балансом.
Contigo запатентувала та пропонує клієнтам кришку з унікальною технологією AutoSpout.
Кришка AutoSpout - 100% захист від протікання та 100% захист від проливання. Натискаєш – п'єш. Натискаєш – закриваєш.
Щоб відкрити пляшку, все, що потрібно зробити, це натиснути одну кнопку, яка відкриває мундштук. Легко п'ється, швидко вгамовує спрагу.
Ви закриваєте пляшку однією рукою, ховаючи її під кришкою мундштуку. 100% герметичність та 100% захист від бруду.
Завдяки трубочці зручно пити, не нахиляючись, наприклад, при їзді велосипедом або автомобілем. Ідеально підходить для тривалих тренувань.
Особливості:
- Зберігає холод 24 години;
- Нержавіюча сталь преміум. Виготовлений із екологічно чистої нержавіючої сталі класу «люкс» 18/8 (AISI 304);
- Відкривається лише натисканням на кнопку. Вільне використання однією рукою;
- 100% герметичність та захист від витоків;
- Кнопковий замок - для додаткової безпеки в дорозі;
- Має зручну ручку для перенесення;
- Не зберігає запахи;
- Bpa-Free. Не містить бісфенол-А та інші токсини. Безпечна для дорослих та для дітей;
- Підходить для автомобільного підстаканника;
- Індивідуально упакована у коробку;
- Кришку можна мити в посудомийній машині, корпус слід мити вручну;
- Підходить під нанесення друку та гравіювання
| Основные | |
|---|---|
| Материал внешней стенки | Нержавеющая сталь |
| Материал колбы | Нержавеющая сталь |
| Объем | 590 мл |
| Крышка | крышка с поилкой |
| Ручка | Есть |
| Материал крышки | Пластик |
| Материал ручки | Пластик |
| Время сохранения холода | 20 час |
| Цвет | Бирюзовый |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Производитель | Contigo |
| Страна производитель | США |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 274 мм |
| Нижний диаметр | 80 мм |
| Верхний диаметр | 80 мм |
- Цена: 1 601,10 ₴










