Медичний рюкзак Malva (з наповненням)
вверхвниз

Медичний рюкзак Malva з відсіком під ампульницю та відривними медичними підсумками
Особливості:
- Швидке відкриття
- Додаткова кишеня на торці на застібці та дві кишені з сітки на звороті
- Всі сторони рюкзака мають моллє для можливості навісити додаткові підсумки
- Внутрішню частину виконано з велкро тканини, для можливості кріпити підсумки з медикаментами
- У комплекті 6 підсумків
- Зручне налаштування лямок, зʼємні плечові демпфери
- Всі сторони рюкзака мають захисні демпфери
- Полоска Velcro на фасаді
- Розміри: 60 х 32 х 21 см
Матеріали:
- Cordura MultiCam® Original 500 den
- Squadron® 500/1000 Denier Cordura®Fabric – Multicam®
- VELCRO® MultiCam®
- Murdock Webbing
- Due Emme ( 2M )®
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Анатомическая конструкция, Лямки анатомической формы, Система подвески Molle, Система быстрого сброса |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Кордура |
| Вес | 1.2 кг |
| По типу конструкции | Каркасный |
| Количество лямок | 2 |
| Узоры и принты | Мультикам |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 60 см |
| Ширина | 32 см |
| Высота | 21 см |
Информация для заказа
- Цена: 10 900 ₴








