Тактична сумка-рюкзак, баул 100L UKRTAC Pixel (85х35х30)
вверхвниз

4 600 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 07817
+380 (93) 125-33-99
с 11.00 до 20.00повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактична сумка-рюкзак (баул) із поліамидної тканини 1000D, розрахований для особистих речей та спорядження. Має розташовані по периметру 8 карманів для швидкого доступу. Загальний внутрішній обʼєм 100 л. Витримує вагу більше 40 кг.
Розрахований для зручного використання як сумка (ручки для носіння в одній руці та через плече) , або рюкзак. Великий П-подібний вхід дозволяє швидко зібрати необхідні речі в сумку. Розмір в наповненому стані 85 x 34 x 29 см.
Особливості:
- Розмір: 85 x 34 x 29 см.
- Матеріал: Поліамідна тканина 1000D
- Сумарний об’єм: 100 літрів.
- Можна носити як рюкзак, і як транспортну сумку.
- Містке основне відділення має великий П-подібний вхід.
- Легка і водонепроникна.
- Має 8 містких кишень по периметру.
- Колір піксель
- Країна виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 100 л |
| Колір | Зелений |
| Вага | 1.2 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 см |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 29 см |
| Додаткові характеристики | |
| Виробник | UKRTAC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴




