Термопляшка Fellow Carter Carry Коричнева 591 мл
-26%
1 950 ₴
1 450 ₴
- В наличии 4 ед.
- Код: 453376478
Carter Carry — термопляшка від Fellow. Він міцний, герметичний, довго зберігає температуру і вражає своїм унікальним дизайном. Ідеальний вибір для тих, хто має високі вимоги до продукції. Створений для людей у дорозі, він підходить для більшості підстаканників і має спеціальний захист від бризок, який запобігає випадковому розливанню напою. Кришка Carry Lid характеризується міцною ручкою, яка полегшує перенесення чашки. Fellow Carter розроблений так, щоб ви могли насолодитися повним ароматом свого напою. Отвір широкий, а товщина його країв була відкоригована, щоб зробити використання легшим і схожим на досвід пиття з класичного кухля. Всередині він має спеціальне керамічне покриття, яке не впливає на смак напою.
Особливості:
- Ємність: 591 мл;
- Зберігає високу температуру до 12 годин і низьку температуру до 24 годин;
- Матеріал: нержавіюча сталь, кераміка, пластик;
- 100% без BPA;
- Не протікає;
- Оснащений спеціальною кришкою проти проливання (Splash Guard);
- Підходить для крапельниць V60 (діаметр 61 мм), несумісний із заварювальним апаратом AeroPress;
- Підходить для більшості підстаканників;
- Висота: 25,8 см; діаметр: 7,7 см;
- Треба прати вручну. Не підходить для миття в посудомийній машині;
| Основные | |
|---|---|
| Материал внешней стенки | Нержавеющая сталь |
| Объем | 591 мл |
| Крышка | крышка без поилки |
| Ручка | Есть |
| Время сохранения тепла | 12 час |
| Время сохранения холода | 24 час |
| Цвет | Коричневый |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Производитель | Fellow |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Ширина с учетом ручки | 77 мм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 258 мм |
| Нижний диаметр | 77 мм |
| Верхний диаметр | 77 мм |
- Цена: 1 450 ₴


