Пляшка для води LAKEN Basic Steel Bottle 1L - P/S Cap Red

1 089 ₴
- В наличии 1 ед.
- Код: BSA100RO
+380 (93) 125-33-99
с 11.00 до 20.00возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Basic Steel Bottle 1 L P / S Cap - металева фляжка об'ємом 1 л. Зроблена з харчової нержавіючої сталі, має герметичну кришку з силіконовою прокладкою.
Особливості:
- харчова нержавіюча сталь 18/8, не окислюється і не змінює смак напоїв; підходить для кислих напоїв і соків
- пластикова кришка з силіконовою прокладкою герметично закривається
- широка шийка дозволяє вкласти кубики льоду
- не містить BPA (бісфенол-А), фталатів або інших шкідливих речовин
- зовнішнє нетоксичне емалеве покриття
- поліроване покриття внутрішньої частини фляги легко миється
- зроблена з матеріалів, які можна переробляти
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 227 г |
| Высота | 260 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глубина | 75 мм |
| Диаметр | 80 мм |
| Основные | |
| Производитель | Laken |
| Объем | 1 л |
| Страна производитель | Испания |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Красный |
| Тип горловины | Широкая |
| Состояние | Новое |
| Назначение фляги | Для воды |
Информация для заказа
- Цена: 1 089 ₴

