Пляшка для води LAKEN Basic Steel Bottle 1L — P/S Cap Red

1 089 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: BSA100RO
+380 (93) 125-33-99
с 11.00 до 20.00повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Basic Steel Bottle 1 L P / S Cap - металева фляжка об'ємом 1 л. Зроблена з харчової нержавіючої сталі, має герметичну кришку з силіконовою прокладкою.
Особливості:
- харчова нержавіюча сталь 18/8, не окислюється і не змінює смак напоїв; підходить для кислих напоїв і соків
- пластикова кришка з силіконовою прокладкою герметично закривається
- широка шийка дозволяє вкласти кубики льоду
- не містить BPA (бісфенол-А), фталатів або інших шкідливих речовин
- зовнішнє нетоксичне емалеве покриття
- поліроване покриття внутрішньої частини фляги легко миється
- зроблена з матеріалів, які можна переробляти
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 227 г |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Основні | |
| Виробник | Laken |
| Об`єм | 1 л |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Кругла |
| Колір | Червоний |
| Тип горловини | Широка |
| Стан | Новий |
| Призначення фляги | Для води |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴

