Тактична сумка-рюкзак, баул 100L UKRTAC Олива темна (85х35х30)
вверхвниз
-20%
6 дней
4 600 ₴
3 680 ₴
- В наличии 2 ед.
- Код: 07816
+380 (93) 125-33-99
с 11.00 до 20.00возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тактична сумка-рюкзак (баул) із кордури, розрахований для особистих речей та спорядження. Має розташовані по периметру 8 карманів для швидкого доступу. Загальний внутрішній обʼєм 100 л. Витримує вагу більше 40 кг.
Розрахований для зручного використання як сумка (ручки для носіння в одній руці та через плече) , або рюкзак. Великий П-подібний вхід дозволяє швидко зібрати необхідні речі в сумку. Розмір в наповненому стані 85 x 34 x 29 см.
Особливості:
- Розмір: 85 x 34 x 29 см.
- Матеріал: Cordura 500D
- Сумарний об’єм: 100 літрів.
- Можна носити як рюкзак, і як транспортну сумку.
- Містке основне відділення має великий П-подібний вхід.
- Легка і водонепроникна.
- Має 8 містких кишень по периметру.
- Колір хакі
- Країна виробник: Україна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Объем | 100 л |
| Цвет | Оливковый |
| Вес | 1.2 кг |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 2 |
| Узоры и принты | Пиксель |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 85 см |
| Ширина | 34 см |
| Высота | 29 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Производитель | UKRTAC |
Информация для заказа
- Цена: 3 680 ₴






