Гермомішок Pelican exodry 10L black

Гермомішок Pelican exodry - поставляється зі світловідбиваючим логотипом і обробкою для видимості. Інтегровані гачки для підвішування карабінів, щоб легко закріпити аксесуари. Довговічний і надійний: виготовлений за допомогою високоякісного зварювання на полівініловому брезенті промислового класу 500 деньє, що створює надміцну сумку. Плечовий ремінь: 10-літрові та 20-літрові сухі сумки постачаються з одним регульованим плечовим ременем. Суха сумка 30 л оснащена зручними плечовими лямками для рюкзака, виготовленими з сухої, дихаючої набивки, що забезпечує легке та комфортне транспортування. Простий, ефектний рол-топ із швидкою застібкою. Оснащений плечовими лямками в стилі рюкзака
Характеристики:
- Об'єм: 10L
- Матеріал: PVC
- Тип застібки: кліпса
- Візерунок: Drybag
- Габарити: [ 19.1 х 19.1 х 50.8 см ]
- Тип ремінця: регульований, плечовий ремінь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Виробник | Pelican |
| Об`єм | 10 л |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | PVC |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Розміри | |
| Висота | 50.8 см |
| Ширина | 19.1 см |
| Діаметр | 19.1 см |
- Ціна: 1 649 ₴




