Термопляшка O2COOL® 32-OZ Sequoia Bottle White

Колаборація бренду Eddie Bauer & O2Cool - дана термопляшка з використанням дуже популярного в америці дизайну фляг і пляшок створена для максимальної зручності та універсальності використання вона з легкістю збереже гарячим Ваш чай або каву гарячою протягом 6 годин. А в літню спеку Ваш улюблений напій прохолодним протягом 12 годин.
Для максимальної продуктивності рекомендується на кілька хвилин перед тим, як залити Ваш гарячий напій, обдати окропом, щоб напій був залитий у вже попередньо прогріту ємність.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина горловини | 50 мм |
| Основні | |
| Виробник | O2Cool |
| Об`єм | 0.95 мл |
| Країна виробник | США |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Колір | Білий |
| Ручка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Тип термоса | Питний |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Помповий механізм | Ні |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 625 ₴

