Сумка Slim SRB S Cordura 500d USA Black
вверхвниз

SRB Pocket - легка, зручна та водночас міцна, створена для тих, хто постійно в русі. Завдяки додатковим швам у нижніх кутах сумка має продуманий об’єм і добре тримає форму. На передній частині розташовані дві зручні кишені, які закриваються магнітами — ідеальне рішення для швидкого доступу до необхідних речей.
Особливості:
- Тканина: Cordura 500D;
- Блискавка: YKK;
- Фурнітура: YKK, WooJin;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Кордура |
| Вага | 0.1 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 27.5 см |
| Висота | 19.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴




