Тактичний рюкзак MilBot MOUTAIN Olive 48L
вверхвниз

Тактичний рюкзак MILBOT MOUTAIN
Характеристики: професійний військовий тактичний рюкзак на 48л. Виконаний з щільного та міцного водовідштовхувального матеріалу CORDURA 1200 – що забезпечить високий строк використання при мінімальному зносі;
Призначення: тактичний рюкзак;
Розмір: 30 х 53 х 30;
Обʼєм: 48л;
Матеріал: CORDURA 1200;
Особливості:
- максимально якісна збірка та матеріали;
- фурнітура YKK;
- відсік для ноутбука;
- відсік для 8″ планшета;
- безліч кишень під необхідне наповнення та елементів для кріплення тактичного спорядження;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 48 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система швидкого скидання, Анатомічна конструкція, Відділ для безпечного транспортування ноутбука, Лямки анатомічної форми, Система підвіски Molle, Сумісність з гідратором, Поясний ремінь |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Кордура |
| Вага | 1.2 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 53 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴


