Ніж складаний Firebird FH926-GY сірий

Лаконічний дизайн, розроблений з акцентом на ергономіку, — це те, що перетворює складаний ніж Firebird FH926 на універсальний інструмент для виконання колючо-різальних робіт різної складності. Його клинок з прямим лезом підходить для рівного різання, а піднятий упор для пальця на обуху полегшує виконання силових завдань, що вимагають чималих фізичних зусиль. В результаті ви отримуєте максимальний контроль над інструментом у ситуаціях, де потрібна висока точність та сила.
Застосування зносостійких матеріалів робить ніж несприйнятливим до впливу більшості зовнішніх факторів, що відображає довічна офіційна гарантія від виробника:
- Інструментальна сталь D2 у клинку. Ця сталь цінується за чудову стійкість до зношування та опір корозії, що гарантує довговічність та гостроту клинка впродовж тривалого використання. Твердість сталі становить ±60 HRC. Водночас вона легко піддається заточуванню;
- Склопластикові накладки на руківʼї. Композит G10 відрізняється високою стійкістю до механічного впливу та вологи. Матеріал не тріскається у разі падіння ножа, не деформується під час температурних коливань, а також не вбирає воду та запахи. До того ж текстурована поверхня плашок покращує зчеплення з долонею;
Конструкція відкривається одним рухом — натисканням на сталевий фліпер. Для закриття призначена кнопка замка Button Lock, одне натискання на яку звільняє клинок і дозволяє сховати його в руківʼї.
З урахуванням ваги, що дорівнює 116 г, ніж Firebird FH926 зберігає головну перевагу складаних інструментів — зручність у транспортуванні. Ви можете носити модель у місті, брати її на риболовлю, полювання чи в подорож. Достатньо закріпити конструкцію на кишені за допомогою тугої кліпси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | D2 |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 112 мм |
| Довжина ножа | 88 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.2 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 116 г |
| Особливості | Фліпер, Металева кліпса |
| Колір | Сірий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 116 г |
- Ціна: 2 080 ₴









