Мультитул NexTool 3 в 1 NE20021 Black

Ніж моделі NexTool 3 в 1 NE20021 - являє собою мультифункціональний інструмент для повсякденного застосування. За рахунок своїх компактних габаритів особливо зручний в туризмі. Складний виріб можна помістити в кишеню і носити з собою, використовуючи в міру необхідності, коли це потрібно. В одному пристосуванні об'єднані три функції: ножа, викрутки і відкривачки для пляшок. Такі інструменти допоможуть користувачеві в типових побутових завданнях, з якими він стикається як вдома, так і, наприклад, під час відпочинку.
Ніж прямого заточування, форма клинка - drop point. Це один з найбільш популярних профілів клинка на сьогоднішній момент. Форма універсальна, однаково ефективна як для нарізування, так і наколювання. Такий вид особливо зручний під час виконання завдань мисливцем в польових умовах.
З різними операціями на практиці ніж впорається досить добре. Він відмінно стругає деревину, зрізає шкірку яблука, їм можна підточити олівець або розрізати аркуш паперу. У складі леза – сталь марки 7cr17mov, високоякісний сплав, аналогом якої є сталь 440А. легуючий ванадій (0,04%) покращує властивості, роблячи цю сталь більш міцною.
Утримувати інструмент зручно, він ергономічний і простий в застосуванні. Всі складові частини міцні і надійні, і використовувати такий мультитул буде безпечно. Легко розкладається, компактно складається. Практичний чорний колір. Рукоять зроблена з таких матеріалів, як: скловолокно, вуглецеве волокно, епоксидна смола. Це зносостійкі і міцні компоненти. Мультифункціональний інструмент розрахований на тривалий термін застосування. Рукоять має виїмку для більш комфортного захоплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NexTool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 7Cr17Mov |
| Матеріал рукоятки | Вуглецеве волокно |
| Довжина рукоятки | 123.5 мм |
| Довжина ножа | 99.05 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.4 см |
| Вага ножа | 176 г |
| Особливості | Відкривачка для пляшок |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 99.05 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 215 г |
- Ціна: 1 640 ₴








