Ніж Adimanti by Ganzo (Skimen Design), складаний камуфляж

1 960 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: Skimen-CA
Модель Skimen - творіння майстра з ремонту ножів Руслана Скімена. Це перший ніж з дизайнерської серії Adimanti, що втілює в собі зручність, логіку, респектабельність. Бренд Ganzo вже давно і міцно закріпився на ринку з репутацією виробника недорогих і якісних ножів. Даний модель продовжує тенденцію, що склалася, і відповідає загальним принципам продукції бренду.
Складаний ніж відомої торгової марки Ganzo підійде активним людям, хто часто вибирається відпочивати на природу. Дана модель годиться для туристичних походів, полювання, риболовлі, кемпінгу, крім того, ви можете використовувати її вдома при необхідності. Форма леза вельми вдала для наколювання і розрізання. Дуже популярний тип клинка, а саме, drop-point, серед людей, що займаються туризмом.
В основі ножа - надміцна, зносостійка сталь марки D2. Захищений від корозії металевий сплав демонструє високі показники твердості. Значення твердості у ножа - близько 60 одиниць за шкалою Роквелла, що дуже добре для даного виду продукції. Тип заточування – прямий. Довжина клинка становить вісім з половиною сантиметрів, товщина - три з половиною міліметра. Модель складна, лезо витягується за допомогою зручного замку Flipper. Skimen надійним чином захищений від випадкового відкриття або закриття. Він безпечний в застосуванні, і має просту конструкцію. Загальна довжина виробу всього 20,5 сантиметра. Такі компактні габарити дають перевагу ножу для застосування кожен день. Його можна запросто покласти в сумку або кишеню, і застосовувати за необхідності, модель завжди під рукою.
Ручка виробу виконана з сучасного, міцного і зносостійкого матеріалу G10. Це склотекстоліт, добре піддається фарбуванню. Він без проблем витримує дію високих температур, до того ж, стійкий до механічних впливів. Шорстка рукоять володіє спеціальною виїмкою, що робить її зручною для захоплення. Ніж щільно лягає в долоню, не зміщується і не вислизає під час експлуатації.
Вага виробу - всього 120 грам. Легкий і компактний ніж. Для комфортного носіння ви можете прикріпити його до кишені або до поясу, для цього є металева кліпса. Принадність таких моделей полягає в тому, що їх можна використовувати в будь-якій ситуації, оскільки вони завжди поруч.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | D2 |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 85 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Вага ножа | 120 г |
| Особливості | Фліпер |
| Колір | Хакі |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
- Ціна: 1 960 ₴





