Термокружка Stanley Aerolight Transit Bottle 473 мл Seafoam
вверхвниз

1 999 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10-10787-235
+380 (93) 125-33-99
с 11.00 до 20.00повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термокружка Stanley AeroLight Transit стане в нагоді в поїздках на работу, на природі, або під час заняття спортом. Завдяки конструкції з подвійними стінками, напої зберігають температуру протягом 6-8 годин. Кришка щільно закривається і вбереже власника від випадкового переливання рідини з термокружки. ЇЇ можна мити в посудомийній машині. Матеріали термокружки не містять бісфенол А (BPA Free)
Особливості:
- Об'єм: 473 мл (16 oz);
- Збереження тепла/холоду: гаряче до 6 годин, холодне до 8 годин, з льодом до 30 годин;
- Матеріал: нержавіюча сталь (корпус та колба);
- Догляд: можна мити в посудомийній машині;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 473 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Блакитний |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 8 годин |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка клапан |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Тип | Термокухоль |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 202 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Глибина | 69 мм |
| Вага | 250 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴




