Ніж із фіксованим клинком SEAL Pup ідеально підходить для виконання тактичних завдань.
Клинок типу clip-point виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі AUS-8 із чорним порошковим покриттям. Насічки на обусі надають дизайну певної агресивності. Текстурована рукоятка виконана з термопластику GRN. Підпальцеві виїмки сприяють надійнішому утриманню ножа в руці. Гарда захищає пальці від зісковзування на гострий клинок. На рукояті є отвір під темляк.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Країна виробник | США |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Тактичний |
| Матеріал леза | AUS-8 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Довжина рукоятки | 106 мм |
| Довжина ножа | 121 мм |
| Довжина у складеному стані | 22.7 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 153 г |
| Особливості | Серрейтор для очищення луски |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 121 мм |
| Товщина леза | 4.8 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 400 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 190 ₴






