Ніж Cold Steel Double Agent I
вверхвниз

Спроєктовані дизайнером Заком Уітсоном, ножі Double Agent тонкі та надзвичайно легкі, що робить їх зручними для носіння на шиї. Ну а головна особливість - два отвори для пальців на руків’ї, дозволяє використовувати "агента" без побоювань впустити його або порізатися.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | США |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Тактичний |
| Матеріал леза | AUS-8 |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Griv-Ex |
| Довжина рукоятки | 124 мм |
| Довжина ножа | 76 мм |
| Довжина у складеному стані | 20 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 71 г |
| Особливості | Консервний ніж |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 76 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 150 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 255 ₴


