Ніж Cold Steel Mini Leatherneck Tanto Point
вверхвниз

Leatherneck Mini – це зменшена копія ножів з популярної серії Leatherneck. Так само, як і «старші брати», випускається з трьома профілями клинків Clip Point, Spear Point (двосічний) і Tanto Point. Викувані зі сталі 8Cr13MoV. Руків’я зручне, з фірмового матеріалу Kray-Ex, з масивним навершям і отвором для темляка. Піхви - Secure-Ex.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | США |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Тактичний |
| Матеріал леза | 8Cr13MoV |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Kray-Ex |
| Довжина рукоятки | 82 мм |
| Довжина ножа | 89 мм |
| Довжина у складеному стані | 17.1 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 91 г |
| Особливості | Консервний ніж |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴


