Ніж Cold Steel Pocket Bushman
вверхвниз

Ніж Pocket Bushman є складаною версією ножа Bushman. Як і його нескладаний родич, цей ніж являє собою надійний і економічний інструмент з самим широким спектром застосування. Pocket Bushman має унікальний і ультраміцний механізм фіксації клинка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | США |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Тактичний |
| Матеріал леза | 4116 Krupp |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Довжина рукоятки | 146 мм |
| Довжина ножа | 114 мм |
| Довжина у складеному стані | 14.6 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 187 г |
| Особливості | Консервний ніж |
| Колір | Сірий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 114 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 187 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 590 ₴


