Автор складаного ножа Bush Ranger Lite – ножовий дизайнер Майк Уоллес (Mike Wallece). Саме він розробив «лайт-версію» ножа Bush Ranger і оснастив її сатинованим клинком з нержавіючої сталі 8Cr13MoV. Ніж приводиться в робоче положення за допомогою шпеника. Клинок надійно фіксується фірмовим замком Back Lock з повзунковим запобіжником. Накладки руків’я виконані з матеріалу GFN (Glass Filled Nylon) забарвлення OD green. Всупереч легкій вазі та невеликим розмірам, ніж чудово справляється з усіма покладеними на нього функціями й відмінно підійде для повсякденного носіння. Для більш комфортного використання передбачена двостороння кліпса та отвір для кріплення темляка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | США |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Тактичний |
| Матеріал леза | 8Cr13MoV |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Довжина рукоятки | 124 мм |
| Довжина ножа | 89 мм |
| Довжина у складеному стані | 12.4 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 147 г |
| Особливості | Консервний ніж, Фліпер, Металева кліпса |
| Колір | Зелений |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 147 г |
- Ціна: 3 045 ₴



