Ніж Cold Steel Double Safe Hunter OD

Новинка від компанії Cold Steel - модель Double Safe Hunter. Можливо, фанати компанії побачать в цьому ножі легкі натяки на всім відому модель Voyager, але, все ж це новий ніж з купою змін і нюансів.
Повнорозмірний складаний ніж виконаний із сучасних якісних матеріалів, що дозволяє експлуатувати ніж в різних умовах. Клинок виготовлений з високовуглецевої сталі 8Cr13MoV, що дозволяє ножу тривалий час зберігати гостроту різальної кромки.
Базова модель має форму clip point з фальшлезом і спусками на 2/3 клинка. На клинок нанесене гравіювання з інформацією про марку сталі та місце виробництва ножа. Інші версії у лінійці можуть мати альтернативні профілі клинка також з іншим гравіюванням.
Ніж відкривається за допомогою традиційного ребристого шпеника. Завдяки досить великому розміру шпеника, його легко можна відчути навіть у рукавичках. Фінішна обробка клинка - сатин.
Накладки на руків’я виготовлені з пластику армованого скловолокном - GFN. Такий матеріал має високі показники міцності та зносостійкості, не вицвітають з часом, стійкий до ударних навантажень. Форма руків’я лаконічна, має пару підпальцевих виїмок і дозволяє використовувати кілька хватів при роботі з ножем. На лівій стороні руків’я розташований повзунок запобіжника, на правій - кліпса.
Замість легендарного замку Tri-Ad Lock, новий Cold Steel Double Safe Hunter оснащений звичайним замком Back Lock. Крім цього, додатковий обмежувач, що фіксує коромисло, додає ножу міцності та запобігає випадковому закриванню ножа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | США |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Тактичний |
| Матеріал леза | 8Cr13MoV |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | GRN |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 95 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 114 г |
| Особливості | Консервний ніж, Фліпер, Металева кліпса |
| Колір | Зелений |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 114 г |
- Ціна: 2 255 ₴


