PHANTOM PROJECT сумка Horizon Lite-NR – універсальна міська сумка
Характеристики:
- Основна кишеня під клапаном;
- Внутрішня кишеня з ламінованої сітки на блискавці;
- Адміністративна кишеня із застібкою YKK AquaGuard;
- Задня кишеня з велкро підкладкою;
- Розмір: 24 x 32 см;
Особливості:
- Стропи з D-кільцями на лямці, для підвісу додаткового устаткування;
- Задня кишеня передбачає можливість кріплення модульних вставок;
- Бігунки з паракордом для зручності розстібання;
Матеріали:
- Основа: Lite-NR (нейлон ріп-стоп 140D);
- Внутрішня кишеня: ламінована сітка (ПВХ);
- Підкладка: Oxford;
Фурнітура:
- YKK;
- Woojin;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 4 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Анатомічна конструкція, Лямки анатомічної форми, Регульована система перенесення, Система підвіски Molle |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Вага | 0.4 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 1 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 090 ₴











