Серія ножів Retriever створювалася для завдань, де клинок повинен однаково впевнено різати та працювати на проколювання. Для цього інструменти оснащені агресивними лезами з геометрією Clip Point із тонким вістрям.
Модель SRM 9202 сконструйована з акцентом на практичність для мисливців. На посиленому клинку завтовшки 3.1 мм лінія обуху біля основи трохи підіймається, формуючи зручний упор для пальця — актуально для виконання силового різання. Матовий Brush-фініш зменшує відблиски та візуально приховує сліди довгострокового використання, такі як відбитки пальців чи подряпини.
Особливості матеріалів ножа SRM Retriever 9202:
- Клинок зі сталі D2. Напівнержавіюча інструментальна сталь D2 цінується за стійкість різальної кромки до навантажень та тривале утримання гостроти. Твердість металу сягає 59–61 HRC.
- Руківʼя G10 з лайнерами з нержавіючої сталі 420. Текстуровані плашки забезпечують міцний хват у вологому середовищі, щоб рука не ковзала по ножу під час роботи. Скошені кромки перешкоджають наминанню долоні, а неглибока виїмка під вказівний палець страхує хват для безпеки.
Ніж відкривається за допомогою овального отвору в клинку, який потрібно підчепити пальцем. Вузол осі зібраний на сталевих підшипниках.
Система фіксації Ambi Lock керується однією рукою та особливо зручна тим, що пальці під час закривання леза залишаються поза траєкторією гострої кромки.
Для носіння передбачено двопозиційну сталеву кліпсу Tip-Up та наскрізний отвір під темляк для підстрахування або прикрашання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | D2 |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Довжина рукоятки | 115.5 мм |
| Довжина ножа | 90 мм |
| Довжина у складеному стані | 11.55 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 98 г |
| Особливості | Металева кліпса |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 98 г |
- Ціна: 1 430 ₴








