Чайник BRS-TS10 1.1L, алюміній, сірий
вверхвниз

Похідний чайник BRS-TS10 призначений для використання в кемпінгу, на риболовлі або пікніку. Об'єму 1.1 л достатньо для приготування гарячих напоїв на 4 стандартні кружки.
Чайник стане логічним доповненням до туристичного набору посуду з казанками та сковорідками, дозволяючи швидко кип'ятити воду окремо від приготування їжі.
Чайник BRS-TS10 виготовлений з таких матеріалів:
- Основний матеріал — алюміній. Сплав відрізняється малою вагою, не іржавіє та несприйнятливий до корозії. Завдяки високій теплопровідності дно та стінки швидко нагріваються, прискорюючи закипання води;
- Кришка та ручки з термостійкими вставками. Жароміцні накладки захищають пальці від опіків і гарантують міцний хват без ковзання;
Чайник має тонкий носик, який забезпечує спрямований, рівний струмінь.
Гладкий корпус легко очищається — достатньо сполоснути ємність після використання.
Особливості:
- туристичний чайник BRS з кришкою;
- колір – сірий;
- об'єм – 1.1 л;
- матеріал – алюміній;
- кришка та ручка з термостійкими накладками для захисту від опіків;
- розміри – Ø150 х 80 мм;
- вага – 205 г;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRS |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 1.1 л |
| Складна ручка | Так |
| Носик | Є |
| Ситечко для заварки | Немає |
| Оптимально для кількості осіб | 4 чол. |
| Колір | Сірий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 205 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴



