Ніж складаний SRM Medal 255L-MN, коричневий

Кишеньковий ніж Medal 255L-MN від SRM має акуратний дизайн без зайвих деталей. Суворі лінії, тонкий силует та скромна вага 70 г дозволяють носити модель щодня, не обтяжуючи кишеню.
Загальна довжина при відкритті 191 мм з довжиною клинка 82 мм дає відмінний баланс між контролем і якістю різання. Товщина 2.6 мм в обуху робить клинок стійким до деформацій у разі високих навантажень.
Профіль Drop Point поєднує міцне «робоче» вістря та довгу кромку з прямим заточуванням. Ця форма вважається найуніверсальнішою в роботі та найпростішою в обробці.
Особливості матеріалів ножа SRM Medal 255L-MN:
- Клинок зі сталі 10Cr15CoMoV. Нержавіюча сталь сімейства 10Cr відрізняється підвищеним вмістом хрому 14.5–15.5%, тому стійко витримує контакт з вологою, кислотами та іншим середовищем без негативних наслідків у вигляді корозії та окислення. Фініш у вигляді галтування робить клинок матовим, приховуючи дрібні подряпини, які можуть з'явитися в процесі експлуатації інструмента.
- Накладки на руківʼї з мікарти. Це багатошаровий композит з тканини та смоли. Він легкий, жорсткий та стійкий до вологи, перепадів температур та зношування. Шорстка поверхня дає «сухий» хват без ковзання.
Для швидкого відкривання ножа передбачено двосторонній шпеник — з ним зручно взаємодіяти як правою, так і лівою рукою. Відкриття чітке та плавне завдяки підшипникам з кераміки, які знижують тертя.
За фіксацію відповідає замок Ambi-Lock (Crossbar Lock). Фірмова рама Mono-Chassis Liner підвищує загальну жорсткість конструкції для стійкості під час виконання особливо складної роботи із застосуванням сили.
На руківʼї є сталева кліпса з можливістю перевстановлення на будь-який бік інструмента, щоб ви могли підлаштовувати її положення під власний стиль носіння та ведучу руку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 10Cr15CoMoV |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | Микарта |
| Довжина рукоятки | 109 мм |
| Довжина ножа | 82 мм |
| Довжина у складеному стані | 10.9 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 70 г |
| Особливості | Металева кліпса |
| Колір | Коричневий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 82 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 70 г |
- Ціна: 2 620 ₴










